Apartament ne shitje

 • 2.300€
7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise, Discover Albania, P.24 Sh.1/4, Rruga Myslym Shyri, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
shitje
7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise, Discover Albania, P.24 Sh.1/4, Rruga Myslym Shyri, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • 2.300€

Details

 • Price: 2.300€
 • Size: 74 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 9
 • Mob / Tel: 0697008830

Description

Apartament në shitje-Rruga ”Myslym Shyri”, Tiranë
Shitet apartament në një ndër zonat më të kërkuara dhe preferuara për banim dhe jo vetëm tek Rruga ”Myslym Shyri”. Apartamenti ndodhet në një godinë banimi dhe shërbimesh 2, 3-11 kate mbi tokë dhe 2 kate parkimi dhe shërbimesh nëntokë. Apartamenti ka sipërfaqe totale 74.78m2, sipërfaqe të brendshme 63.93m2 dhe sipërfaqe të përbashkët 10.85m2. Hapësira e brendshme e apartamentit është e organizuar në 1 dhomë gjumi, ambjent ndenje + gatimi + ngrënie, tualet dhe ballkon. Ndodhet në katin e 9 me ashensor të një godine në përfundim e sipër.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Discover Albania, P.24 Sh.1/4, Rruga Myslym Shyri, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting