Apartament ne shitje

 • 115.000€
, The New Boulevard, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament ne shitje

, The New Boulevard, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 115.000€

Details

 • Price: 115.000€
 • Size: 114 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0682055050

Description

Cmim okazion-Apartament në shitje tek Bulevard i Ri i Tiranës.
Me një sipërfaqe të brendshme 114m2 dhe 80 m2 verandë, me tipologji 2+1+2, ku është e organizuar me dy dhoma gjumi, sallon+kuzhinë, 2 tualete ku njëra prej tyre është me dritare. Apartamenti ndodhet në katin e 6 të një pallati të ri me ashensor. Zona plotëson të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë komode.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address The New Boulevard, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting