Apartament ne shitje

 • 80.000€
7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise, Neranxi Rruga Muhamet Gjollesha 5-3, Tiranë, Albania
shitje

Apartament ne shitje

7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise, Neranxi Rruga Muhamet Gjollesha 5-3, Tiranë, Albania
 • 80.000€

Details

 • Price: 80.000€
 • Size: 65 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 00355692106249

Description

Apartament 2+1, ballkon dhe depo; Kati 3, pallat ekzistues.
I rikonstrukturar dhe mjaft modern
Perballe rruges Myslym Shyri, tek Neranxi.
Lagjia mjaft e qete dhe me mundesi parkimi.
Pika kyce per te shkuar ne qender, tek Liqeni, 21 Dhjetori, stadiumi Dinamo, Bllok, etj.

Cel 0692106249

 • Address Neranxi Rruga Muhamet Gjollesha 5-3, Tiranë, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise

Contact Information

View Listings
Dilo
 • Dilo

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Dilo
 • Dilo