Apartament ne shitje

 • 139.000€
5 Komuna Parisit / Kristal Center, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament ne shitje

5 Komuna Parisit / Kristal Center, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 139.000€

Details

 • Price: 139.000€
 • Size: 132 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0696060612

Description

Apartament në shitje tek Mbikalimi i Komunës së Parisit, Tiranë.
Me një sipërfaqe prej 132m2 dhe tipologji 2+1+2, ku është e organizuar në dy dhoma gjumi, sallon+kuzhinë, dy tualete dhe një ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e 6 të një pallati të mirë administruar me ashensor. Shitet i mobiluar dhe ka 2 vende parkimi, ashensori shkon deri në -1 në parking. Cdo dhomë është e shtruar me parket, ka ndricim led dhe sistem kapot.
Për më shumë informacion ose për një vizitë në pronë mund të na kontaktoni!

 • Address Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Komuna Parisit / Kristal Center

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting