Apartament ne shitje

 • 48.000€
, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament ne shitje

, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 48.000€

Details

 • Price: 48.000€
 • Size: 55 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0682070045

Description

Apartament në shitje tek Ish Stacioni i Trenit, Tiranë.
Me një sipërfaqe 55m2 dhe tipologji 1+1, apartamenti është i organizuar në 1 dhomë gjumi, sallon+kuzhinë, një tualet dhe ndodhet në katin e 5 (të fundit) të një pallati ekzistues. Pallati është i rikonstruktuar. Shitet i mobiluar. Apartamenti ndodhet në një zonë mjaft të kërkuar nga njerëzit.
Për më shumë informacion ose për një vizitë në pronë mund të na kontaktoni!

 • Address Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting