Apartament ne shitje

 • 130.000€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament ne shitje

7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 130.000€

Details

 • Price: 130.000€
 • Size: 105 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0696060612

Description

Apartament në shitje tek 21 Dhjetori, Tiranë.
Shitet apartament me sipërfaqe 105m2 dhe me tipologji 2+1+2 ballkone, apartamenti është i organizuar në 2 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë dhe dy ballkone, ndodhet në një godine të pajisur me ashensor. Të gjitha hapësirat e këtij apartamenti janë të organizuara në një planimetri të rregullt dhe mjaft funksionale. Apartamenti jepet i mobiluar.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting