Apartament ne shitje

 • 70.000€
, Shkembi i Kavajes, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2008, Albania
shitje
, Shkembi i Kavajes, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2008, Albania
 • 70.000€

Details

 • Price: 70.000€
 • Size: 108 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 11
 • Mob / Tel: 0692031216

Description

OKAZION-Apartament në shitje tek Shkëmbi i Kavajës
Ofrojmë për shitje apartament në një ndër zonat më të preferuara gjatë sezonit veror, tek Shkëmbi i Kavajës. Apartamenti posedon sipërfaqe totale prej 108m2 nga të cilat sipërfaqja e brendshme e apartamentit është 98m2 dhe sipërfaqja e përbashkët është 10m2. Apartamenti është i organizuar në 1 dhomë gjumi, sallon-kuzhinë, tualet dhe ballkon. Ndodhet në katin e 11 të një godine me ashensor. Apartamenti ka mundësi të bëhet 2+1.
Cmimi i shitjes 70000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Shkembi i Kavajes, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2008, Albania
 • City Shkembi Kavajes

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting