Apartament ne shitje

 • 101.600€
11 QTU / Kashar / Casa Italia, Casa Italia, SH1, Kashar, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
shitje

Apartament ne shitje

11 QTU / Kashar / Casa Italia, Casa Italia, SH1, Kashar, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • 101.600€

Details

 • Price: 101.600€
 • Size: 127 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0697529619

Description

Apartament në shitje tek Rruga dytësore në krah të Casa Italia, Tiranë.
Me një sipërfaqe prej 127m2 dhe tipologji 3+1+2 tualete, apartamenti është i organzuar në 3 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë dhe dy tualete. Apartamenti ndodhet në katin e 3 të një godine në përfundim të punimeve të saj me ashensor. Zona në të cilën ndodhet godina është e qetë dhe mjaft e kërkuar.
Shitet 800 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Casa Italia, SH1, Kashar, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • City Tirane
 • Area 11 QTU / Kashar / Casa Italia

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting