Apartament ne shitje

 • 74.000€
11 QTU / Kashar / Casa Italia, Kashar, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
shitje

Apartament ne shitje

11 QTU / Kashar / Casa Italia, Kashar, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • 74.000€

Details

 • Price: 74.000€
 • Size: 99 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0697529619

Description

Apartament në shitje tek Bulevardi i ri i Kasharit, Tiranë.
Shitet apartament me sipërfaqe 99m2 dhe me tipologji 2+1, apartamenti është i organizuar në 2 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë dhe një tualet, ndodhet në katin e 3 të një godine të pajisur me ashensor. Të gjitha hapësirat e këtij apartamenti janë të organizuara në një planimetri të rregullt dhe mjaft funksionale. Pallati është në ndërtim e sipër.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Kashar, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • City Tirane
 • Area 11 QTU / Kashar / Casa Italia

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting