Apartament ne shitje

 • 3.000€
, Rruga Dervish Hima, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament ne shitje

, Rruga Dervish Hima, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 3.000€

Details

 • Price: 3.000€
 • Size: 127 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0697044880

Description

Vertical Forest është një nga projektet më të mëdha europiane të rizhvillimit, i përbërë nga dy kulla rezidenciale nga të cilat më e madhja është 26 kate dhe 110 metra e lartë dhe kulla më e vogël është 18 kate dhe 76 metra e lartë.Vertical Forest është ndërtesa më e re në qendër të Tiranës, e projektuar si një ndërtesë me gjelbërim të përhershëm, ku e gjithë fasada e godinës do ti sigurojë qytetit  sipërfaqe të gjelbëruara.

Shitet apartament me tiplogji 3+1. Ka sipërfaqe ndërtimi 127.95 m2 nga të cilat 104 m2 është sipërfaqja e brendshme e apartamentit dhe 23.95 m2 është sipërfaqe e përbashkët. Ndodhet në katin e tretë banim, me ashensor.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Rruga Dervish Hima, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting