Apartament ne shitje

 • 110.000€
, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament ne shitje

, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 110.000€

Details

 • Price: 110.000€
 • Size: 104 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0682070045

Description

Apartament në shitje-Tiranë
Apartamenti në shitje ndodhet tek Rruga Don Bosko, në një ndër zonat më të kërkuara dhe të qeta të Tiranës. Me sipërfaqe 104m2, apartamenti është i organizuar në 2 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë, tualet dhe ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e parë banim.
Cmimi i shitjes 110000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting