Apartament ne shitje

 • 100€
, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament ne shitje

, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 100€

Details

 • Price: 100€
 • Size: 94 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0692031216

Description

Apartament në shitje-Tiranë
Apartamenti për shitje ndodhet tek blloku i vilave në Selitë. Me një sipërfaqe 94.4m2, apartamenti është i organizuar në 2 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë dhe tualet. Apartamenti ndodhet në katin e tretë dhe ka orientim Jug-Perëndim. Ndodhet në një zonë mjaft të qetë dhe të kërkuar nga njerëzit.
Cmimi i shitjes 1000 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting