Apartament ne shitje

 • 95.000€
, Golem, Bashkia Kavajë, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
shitje

Apartament ne shitje

, Golem, Bashkia Kavajë, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • 95.000€

Details

 • Price: 95.000€
 • Size: 89 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0692031216

Description

Apartament në shitje-Golem
Apartamenti për shitje ndodhet pranë Kompleksit Grand Blue Fafa. Posedon një sipërfaqe prej 89m2 dhe është i organizuar në 2 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë, tualet dhe ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e 4 të një godine të mirëadministruar pa ashensor. Orientimi i apartamentit është Perëndim. Apartamenti ka mobilim modern dhe është i investuar në detaje. Zona në të cilën ndodhet është mjaft e preferuar gjatë sezonit veror.
Cmimi i shitjes 95000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Golem, Bashkia Kavajë, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • City Kavaje

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting