Apartament ne shitje 3+1 tek Liqeni prane Turbines

 • 165.000€
5 Liqeni / Rr. Kosovareve, Liqeni

Details

 • Price: 165.000€
 • Size: 99 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0673030308

Description

Shitet apartament tek liqeni artificial i Tiranes ,prane teatrit Turbina .
Apartamenti ndodhet ne pallat ekzistues ,buze rruge , i pershtatshem dhe per investim .
Siperfaqe 99.5 m2
Pallat ekzistues
Kati i trete
Cmimi ..165.000 euro ( i diskutueshem )
Per me shume informacion na kontaktoni ..

 • Address Liqeni
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni / Rr. Kosovareve

Contact Information

View Listings
Grand Property Management

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Grand Property Management
 • Grand Property Management