Apartament ne shitje

 • 750€
, Vlorë, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
shitje

Apartament ne shitje

, Vlorë, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • 750€

Details

 • Price: 750€
 • Size: 116 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 9
 • Mob / Tel: 0692031216

Description

Apartament në shitje-Vlorë
Ofrojmë për shitje apartament tek zona e Skelës. Apartamenti ka sipërfaqe 116m2 dhe është i organizuar në 2 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë dhe 2 tualete. Ndodhet në katin e 9 të një pallati të ri me ashensor. Zona në të cilën është pallati i plotëson të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë sa më komode.
Cmimi i shitjes 750 Euro/m2
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Vlorë, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting