Apartament ne shitje

 • 60.000€
, Shkembi i Kavajes, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2008, Albania
shitje

Apartament ne shitje

, Shkembi i Kavajes, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2008, Albania
 • 60.000€

Details

 • Price: 60.000€
 • Size: 56 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0682055050

Description

Apartament në shitje-Durrës
Ofrojmë për shitje apartament tek Majestiku, në një zonë mjaft të kërkuar gjatë sezonit veror. Apartamenti posedon një sipërfaqe prej 56m2 dhe është i organizuar në 1 dhomë gjumi, sallon+kuzhinë, tualet dhe ballkon, shitet i mobiluar. Ndodhet në katin e 2 të një pallati 9-katësh me ashensor. Apartamenti është 100m larg detit.
Cmimi i shitjes 60000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Shkembi i Kavajes, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2008, Albania
 • City Durres

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting