Apartament ne shitje

 • 1.000€
, Uji i Ftohtë (Vlorë), Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
shitje

Apartament ne shitje

, Uji i Ftohtë (Vlorë), Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • 1.000€

Details

 • Price: 1.000€
 • Size: 65 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0692031216

Description

Apartament në shitje-Vlorë
Ofrojmë për shitje apartament në zonën e Ujit të Ftohtë. Apartamenti posedon një sipërfaqe prej 65m2 dhe është i organizuar në 1 dhomë gjumi, sallon+kuzhinë, tualet dhe ballkon. Ndodhet në katin e 5 të një godine të re me ashensor. Apartamenti ka pamje nga deti. Zona në të cilën ndodhet apartamenti i plotëson të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë sa më komode.
Cmimi i shitjes 1000 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Uji i Ftohtë (Vlorë), Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting