Apartament ne shitje

 • 2.700€
, Rruga Dervish Hima, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament ne shitje

, Rruga Dervish Hima, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 2.700€

Details

 • Price: 2.700€
 • Size: 127 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0692031

Description

Vertical Forest është ndërtesa më e re në qendër të Tiranës, e projektuar si një ndërtesë me gjelbërim të përhershëm, ku e gjithë fasada e godinës do ti sigurojë qytetit sipërfaqe të gjelbëruara.
Shitet apartament me tiplogji 3+1+2 tualete+ dhomë garderobe. Ka sipërfaqe totale 127.95m2 nga të cilat 104m2 është sipërfaqja e brendshme e apartamentit dhe 23.95m2 është sipërfaqe e përbashkët. Ndodhet në katin e 7 banim, me ashensor.
Çmimi 2700 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Rruga Dervish Hima, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting