Apartament ne shitje

 • 80.000€
, Uji i Ftohtë (Vlorë), Vlorë, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
shitje

Apartament ne shitje

, Uji i Ftohtë (Vlorë), Vlorë, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • 80.000€

Details

 • Price: 80.000€
 • Size: 74 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0692031216

Description

Apartament në shitje-Vlorë
Apartamenti ndodhet në residencën më të re tek Uji i Ftohtë, në një zonë që i krijon të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë sa më komode. Apartamenti ka sipërfaqe 74m2 dhe është i organizuar në 1 dhomë gjumi, sallon+kuzhinë, tualet dhe ballkon. Ndodhet në katin e 2 të një godine me ashensor. Apartamenti ka pamje nga deti.
Cmimi i shitjes 80000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Uji i Ftohtë (Vlorë), Vlorë, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting