Apartament ne shitje

 • 75.000€
, Radhimë, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9404, Albania
shitje

Apartament ne shitje

, Radhimë, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9404, Albania
 • 75.000€

Details

 • Price: 75.000€
 • Size: 76 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0692031216

Description

Apartament në shitje-Vlorë
Ofrojmë për shitje apartament pranë Hotel Jonufra. Me sipërfaqe totale prej 76.4m2 ku 66.1m2 është sipërfaqja e brendshme e apartamentit dhe 10.3m2 është sipërfaqja e përbashkët. Ndodhet në katin e 2 të një godine të re me ashensor. Apartamenti ka pamje nga deti dhe ndodhet në një zonë mjaft të kërkuar gjatë sezonit veror.
Cmimi i shitjes 75000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Radhimë, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9404, Albania
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting