Apartament ne shitje

 • 91.000€
, Vlorë, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
shitje

Apartament ne shitje

, Vlorë, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • 91.000€

Details

 • Price: 91.000€
 • Size: 170 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0692031216

Description

Apartament në shitje-Vlorë
Apartamenti ndodhet pranë Biblotekës Publike, Vlorë. Posedon një sipërfaqe prej 170m2, ka tipologji 3+1+2 dhe është i organizuar në 3 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë, 2 tualete dhe ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e 2 të një godine 4 katëshe. Shitet bosh. Apartamenti ndodhet në një zonë që i krijon të gjitha facilitetet.
Cmimi i shitjes 91000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Vlorë, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting