Apartament ne shitje

 • 110.000€
, Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje

Apartament ne shitje

, Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 110.000€

Details

 • Price: 110.000€
 • Size: 75 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0692031216

Description

Apartament në shitje-Tiranë
Apartamenti ndodhet në një zonë shumë të kërkuar nga njerezit, tek Residenca Kodra e Diellit 2. Me sipërfaqe 75m2 apartamenti ka tipologji 2+1 dhe është i organzuar në 2 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë, tualet dhe ballkon. Ndodhet në katin e 3 të një godine me ashensor. Apartamenti shitet i mobiluar. Aktalisht është i dhënë me qera – 450 Euro/muaji.
Cmimi i shitjes 110000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting