Apartament ne shitje

 • 116.000€
, Kodra e Diellit 2, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje

Apartament ne shitje

, Kodra e Diellit 2, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 116.000€

Details

 • Price: 116.000€
 • Size: 86 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0692031216

Description

Apartament në shitje-Tiranë
Ofrojmë për shitje apartament tek Residenca Kodra e Diellit 2. Apartamenti me sipërfaqe 86m2 ka tipologjinë 1+1 dhe është i organizuar në 1 dhomë gjumi, sallon+kuzhinë dhe tualet. Ndodhet në katin e 1 të një godine me ashensor. Apartamenti është i mobiluar dhe i investuar në detaje. Është një mundësi e mirë investimi.
Cmimi i shitjes 116000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Kodra e Diellit 2, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting