Apartament ne shitje

 • 525.000€
, Uji i Ftohtë (Vlorë), Vlorë, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
shitje

Apartament ne shitje

, Uji i Ftohtë (Vlorë), Vlorë, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • 525.000€

Details

 • Price: 525.000€
 • Size: 179 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0692031216

Description

Apartament në shitje-Vlorë
Apartamenti ndodhet në zonën e Lugomares, në një zonë që i krijon të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë sa më komode. Apartamenti ka sipërfaqe të brendshme prej 179m2, sipërfaqe verande prej 93m2 dhe sipërfaqe të përbashkët prej 24m2. Është i organizuar në 3 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë, 2 tualete, verandë dhe ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e 7 të një godine me ashensor. Shitet i mobiluar dhe është i investuar në detaje. Apartamenti ka pamje nga deti.
Cmimi i shitjes 525000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Uji i Ftohtë (Vlorë), Vlorë, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting