Apartament ne shitje

 • 700€
, Uji i Ftohtë (Vlorë), Vlorë, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
shitje

Apartament ne shitje

, Uji i Ftohtë (Vlorë), Vlorë, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • 700€

Details

 • Price: 700€
 • Size: 70 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0692031216

Description

Apartament në shitje-Vlorë
Apartamenti ndodhet në zonën e Ujit të Ftohtë, në një ndër zonat më të kërkuara gjatë sezonit veror. Me një sipërfaqe totale prej 70m2, apartamenti është i organizuar në 1 dhomë gjumi, sallon+kuzhinë dhe tualet. Ndodhet në katin e parë të një godine me ashensor. Apartamenti ka pamje nga deti.
Cmimi i shitjes 700 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Uji i Ftohtë (Vlorë), Vlorë, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting