Apartament ne shitje

 • 1.000€
, Uji i Ftohtë (Vlorë), Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
shitje

Apartament ne shitje

, Uji i Ftohtë (Vlorë), Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • 1.000€

Details

 • Price: 1.000€
 • Size: 99 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 069203216

Description

Apartamenti ndodhet në zonën e Ujit të Ftohtë, në një ndër zonat më të kërkuara gjatë sezonit veror. Me një sipërfaqe totale prej 99m2, apartamenti është i organizuar në 1 dhomë gjumi, sallon+kuzhinë dhe tualet. Ndodhet në katin e parë të një godine me ashensor. Apartamenti ka pamje nga deti.

 • Address Uji i Ftohtë (Vlorë), Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting