Apartament ne shitje

 • 1.000€
, Rruga Xhanfize Keko, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament ne shitje

, Rruga Xhanfize Keko, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 1.000€

Details

 • Price: 1.000€
 • Size: 99 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0692031216

Description

Apartament në shitje-Tiranë
Apartamenti ndodhet në residencën më të re në Tiranë, Residenca “Porcelani 1” tek Rruga “Xhanfize Keko”, një ndër zonat më të qeta dhe të kërkuara që krijon të gjitha facilitetet për një jetesë komode. Me një sipërfaqe totale prej 99.85m2 ku 88.56m2 është sipërfaqja e brendshme e apartamentit dhe 11.29m2 është sipërfaqja e përbashkët. Apartamenti është i organizuar në 2 dhomë gjumi, sallon+kuzhinë dhe tualet. Ndodhet në katin e parë të një godine me ashensor.
Cmimi i shitjes 1000 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Rruga Xhanfize Keko, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting