Apartament ne shitje

 • 1.000€
, Rruga Xhanfize Keko, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament ne shitje

, Rruga Xhanfize Keko, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 1.000€

Details

 • Price: 1.000€
 • Size: 141 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0692031216

Description

Apartament në shitje-Tiranë
Apartamenti ndodhet në residencën më të re në Tiranë, Residenca “Porcelani 1” tek Rruga “Xhanfize Keko”. Me një sipërfaqe totale prej 141.74m2 ku 124.44m2 është sipërfaqja e brendshme e apartamentit dhe 17.30m2 është sipërfaqja e përbashkët. Apartamenti është i organizuar në 3 dhoma gjumi sallon+kuzhinë dhe 2 tualet. Ndodhet në katin e parë të një godine me ashensor. Apartamenti ndodhet në një ndër zonat më të qeta dhe të kërkuara që krijon të gjitha facilitetet për një jetesë komode.
Cmimi i shitjes 1000 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Rruga Xhanfize Keko, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting