Apartament ne shitje

 • 1.500€
, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament ne shitje

, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 1.500€

Details

 • Price: 1.500€
 • Size: 159 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0692031216

Description

Apartament në shitje-Tiranë
Garden Building është projekti më i ri elitar shumë pranë qendrës së Tiranës, afër institucioneve arsimore, shoqërore dhe tregtare në një nga zonat më të preferuara edhe më të kërkuara të Tiranës.
Apartamenti me sipërfaqe totale 159m2 ku 127.5m2 është sipërfaqja e brendshme e apartamentit, 27.5m2 është sipërfaqja e përbashkët dhe 4m2 është sipërfaqja e gjelbërt. Apartamenti është i organizur në 3 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë dhe 2 tualete.
Cmimi i shitjes është 1500 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting