Apartament ne shitje

 • 32.000€
, Mali i Robit, Golem, Bashkia Kavajë, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
shitje

Apartament ne shitje

, Mali i Robit, Golem, Bashkia Kavajë, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • 32.000€

Details

 • Price: 32.000€
 • Size: 75 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0694022991

Description

Apartament në shitje tek Mali i Robit, Kavajë.
Me një sipërfaqe 75m2 dhe tipologji 1+1. Ku është e organizuar në një dhomë gjumi, sallon+kushinë, dhe një tualet. Apartamenti ndodhet në katin 4 të një pallati pa ashensor, jepet i pa mobiluar. Zona në të cilën ndodhet pallati është shumë e kërkuar nga njerëzit pasi i plotëson të gjitha facilitetet e nevojeshme për një jetesë komode.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Mali i Robit, Golem, Bashkia Kavajë, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • City Mali Robit

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting