Apartament ne shitje

 • 1.400€
, Uji i Ftohtë (Vlorë), Vlorë, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
shitje

Apartament ne shitje

, Uji i Ftohtë (Vlorë), Vlorë, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • 1.400€

Details

 • Price: 1.400€
 • Size: 140 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0692031216

Description

Apartament në shitje-Vlorë
Apartamenti ndodhet në zonën e Ujit të Ftohtë, një zonë mjaft e kërkuar gjatë sezonit veror. Me sipërfaqe 140m2, apartamenti është i organizuar në 2 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë, 2 tualete dhe ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e 1 të një godine të re me ashensor. Ka mundësi blerje garazhdi me sipërfaqe 30m2 me qepen. Apartamenti ka pamje nga deti.
Cmimi i shitjes 1400 Euro/m2.
Cmimi i shitjes së garazhdit 40000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Uji i Ftohtë (Vlorë), Vlorë, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting