Apartament ne shitje

 • 800€
, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje

Apartament ne shitje

, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 800€

Details

 • Price: 800€
 • Size: 139 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0692031216

Description

Ofrojmë për shitje apartament në zonën e Freskut, një zonë që i krijon të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë sa më komode. Me sipërfaqe totale prej 139m2, apartamenti është i organizuar në 3 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë, 2 tualete dhe ballkon. Ndodhet në katin e 4 të një pallati te ri me ashensor. Apartamenti shitet i mobiluar.
Cmimi i shitjes 800 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting