Apartament ne shitje

 • 87.000€
, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje

Apartament ne shitje

, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 87.000€

Details

 • Price: 87.000€
 • Size: 105 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0692031216

Description

Apartament në shitje-Tiranë
Ofrojmë për shitje apartament në zonën e Freskut, një zonë e qetë e cila ndodhet larg zhurmës së qytetit. Me sipërfaqe totale prej 105m2 ku 87m2 është sipërfaqja e brendshme e apartamentit dhe 18m2 është sipërfaqja e përbashkët. Apartamenti është i organizuar në 2 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë, 2 tualete dhe 2 ballkone. Ndodhet në katin e 2 të një kompleksi të ri të mirëadministruar me ashensor. Apartamenti shitet pjeserisht i mobiluar dhe posedon hipotekë.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting