Apartament ne shitje

 • 1€
, Lundër, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje

Apartament ne shitje

, Lundër, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 1€

Details

 • Price: 1€
 • Size: 1 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0692031216

Description

Apartament në shitje-Tiranë
Ofrojmë apartament luksoz për shitje në Lundër me tipologji 2+1+2 ku organizohet në 2 dhoma gjumi, sallon + kuzhinë dhe 2 tualete. Apartamenti ndodhet në katin e parë të një pallati të ri me ashensor. Apartamenti ka edhe oborr. Në cmim përfshihet edhe parkim nëntokësor. Zona në të cilën ndodhet apartamenti është larg zhurmës së qytetit dhe zonë mjaft e preferuar.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Lundër, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting