Apartament ne shitje

 • 1.200€
, Liqeni i Thatë, Njësia Bashkiake Nr. 2, Farkë, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament ne shitje

, Liqeni i Thatë, Njësia Bashkiake Nr. 2, Farkë, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 1.200€

Details

 • Price: 1.200€
 • Size: 125 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0696060612

Description

Cmim Okazion-Apartament në shitje-Tiranë
Apartamenti ndodhet pranë Liqenit të Thatë, me një sipërfaqe totale 125m2 ku sipërfaqja e banimit është 108.7 m2 dhe tipologji 2+1+2. Është e organizuar në 2 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë dhe 2 tualete. Apartamenti ndodhet në katin e 2 të një pallati të ri me ashensor. Apartamenti jepet bosh, ka dhe një garazhd.
Cmimi i shitjes së apartamentit 1200 Euro/m2.
Cmimi i garazhdit 15000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Liqeni i Thatë, Njësia Bashkiake Nr. 2, Farkë, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting