Apartament ne shitje

 • 65.000€
, Rruga Ferit Xhajko, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament ne shitje

, Rruga Ferit Xhajko, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 65.000€

Details

 • Price: 65.000€
 • Size: 60 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0692031216

Description

Apartamenti ndodhet pranë Restorant Durrësit, dhe posedon një sipërfaqe prej 60m2. Është i organizuar në 2 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë dhe tualet. Ndodhet në katin e 4 të një pallati ekzistues 5-katësh. Apartamenti shitet i mobiluar. Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një zonë e qetë dhe e kërkuar.
Cmimi i shitjes 65000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Rruga Ferit Xhajko, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting