Apartament ne shitje

 • 360.000€
, Çukë, Sarandë, Bashkia Sarandë, Vlorë County, Southern Albania, 9701, Albania
shitje

Apartament ne shitje

, Çukë, Sarandë, Bashkia Sarandë, Vlorë County, Southern Albania, 9701, Albania
 • 360.000€

Details

 • Price: 360.000€
 • Size: 243 m²
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: 0694022991

Description

Apartament në shitje tek Rezidenca Afrika, Sarandë.
Me një sipërfaqe 243m2 ka dhe një verandë të madhe, apartamenti ndodhet në brezin e parë me pamje tërësisht nga deti. Ndodhet në katin e 8 të një pallati të ri me ashensor. Apartamenti ndodhet në një zonë mjaft të kërkuar nga njerëzit.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Çukë, Sarandë, Bashkia Sarandë, Vlorë County, Southern Albania, 9701, Albania
 • City Sarande

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting