Apartament ne shitje

 • 93.000€
, Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament ne shitje

, Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 93.000€

Details

 • Price: 93.000€
 • Size: 69 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0692031216

Description

Apartament në shitje-Tiranë
Apartamenti ndodhet tek Rruga e Dibrës. Posedon një sipërfaqe totale prej 69.2m2 ku 58.9m2 është sipërfaqja e brendshme e apartamentit dhe 10.3m2 është sipërfaqja e përbashkët. Apartamenti është i organizuar në 1 dhomë gjumi, sallon+kuzhinë dhe tualet. Ndodhet në katin e 2 të një godine në ndërtim e sipër me ashensor. Zona në të cilën ndodhet apartamenti i plotëson të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë sa më komode.
Cmimi i shitjes 93000 Euro.
Për më shumë informacion apo për një vizitë në pronë mund të na kontaktoni!

 • Address Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting