Apartament ne shitje

 • 1€
, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
shitje

Apartament ne shitje

, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • 1€

Details

 • Price: 1€
 • Size: 99 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0692031216

Description

Apartament në shitje-Tiranë
Apartamenti ndodhet në godinën më të re që po ndërtohet së fundi tek Rruga “Bulevardi”, Kashar. Me një sipërfaqe totale prej 99m2 ku 86m2 është sipërfaqja e brendshme e apartamentit dhe 13m2 është sipërfaqja e përbashkët. Apartamenti ka tipologji 2+1 dhe është i organizuar në 2 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë, tualet dhe ballkon. Zona në të cilën ndodhet apartamenti i plotëson të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë sa më komode.
Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting