Apartament ne shitje

 • 272.000€
, Lake View, Shëtitore Parku i Madh, Njësia Bashkiake Nr. 2, Farkë, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament ne shitje

, Lake View, Shëtitore Parku i Madh, Njësia Bashkiake Nr. 2, Farkë, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 272.000€

Details

 • Price: 272.000€
 • Size: 167 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0692031216

Description

Ofrojmë për shitje apartament me sipërfaqe 167m2. Apartamenti organizohet në 2 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë dhe tualet. Ndodhet në katin e 3 me ashensor. Zona në të cilën ndodhet godina i plotëson të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë sa më komode.

 • Address Lake View, Shëtitore Parku i Madh, Njësia Bashkiake Nr. 2, Farkë, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting