Apartament ne shitje

 • 250.000€
, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament ne shitje

, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 250.000€

Details

 • Price: 250.000€
 • Size: 94 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0692031216

Description

Apartament në shitje-Tiranë
Ofrojmë për shitje apartament tek Ambasador 3. Me sipërfaqe totale prej 94.37m2 ku 79.31m2 është sipërfaqja e brendshme e apartamentit dhe 15.06m2 është sipërfaqja e përbashkët, apartamenti është i organizuar në 1 dhomë gjumi, dhomë garderobe, dhomë lavanderie, sallon+kuzhinë dhe tualet. Ndodhet në katin e 5 të një pallati me ashensor. Shitet i mobiluar. Apartamenti është i investuar në detaje. Zona në të cilën ndodhet apartamenti është mjaft e kërkuar nga njerëzit.
Cmimi i shitjes 250000 Euro
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting