Apartament ne shitje

 • 2.500€
, Tirana, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament ne shitje

, Tirana, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 2.500€

Details

 • Price: 2.500€
 • Size: 76 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0682055050

Description

Apartament në shitje-Tiranë
Ofrojmë për shitje apartament tek Shallvaret, me sipërfaqe 76m2. Apartamenti është i organizuar në 2 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë dhe tualet. Ndodhet në katin e 2. Zona në të cilën ndodhet apartamenti është mjaft i kërkuar nga njerëzit.
Cmimi i shitjes 2500 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Tirana, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting