Apartament ne shitje

 • 109.000€
, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament ne shitje

, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 109.000€

Details

 • Price: 109.000€
 • Size: 108 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0692031216

Description

Apartament në shitje-Tiranë
Ofrojmë për shitje apartament tek mbikalimi i Komunës së Parisit. Me sipërfaqe 108m2, apartamenti është i organizuar në 2 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë dhe tualet. Apartamenti shitet i mobiluar. Zona në të cilën ndodhet apartamenti i krijon të gjitha facilitetet për një jetesë sa më komode.
Cmimi i shitjes 109000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting