Apartament ne shitje

 • 1.000€
, Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament ne shitje

, Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 1.000€

Details

 • Price: 1.000€
 • Size: 46 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: garsonier
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0692031216

Description

Garsoniere në shitje-Tiranë
Ofrojmë për shitje garsoniere në Rrugën “5 Maji”. Garsonieria posedon një sipërfaqe totale prej 46.5m2 ku 40.8m2 është sipërfaqa e brendshme e garsonieres dhe 5.7 është sipërfaqja e përbashkët. Është e organizuar në 1 dhomë, sallon+kuzhinë dhe tualet. Garsonieria është në ndërtim e sipër. Zona në të cilën ndodhet apartamenti është mjaft e qetë dhe kërkuar nga njerëzit.
Cmimi i shitjes 1000 Euro/m2.
Për më shumë informacon ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting