Apartament ne shitje

 • 35.000€
, Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401, Albania
shitje

Apartament ne shitje

, Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401, Albania
 • 35.000€

Details

 • Price: 35.000€
 • Size: 50 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0692031216

Description

Apartament në shitje-Vlorë
Ofrojmë apartament për shitje në Qendër të qytetit me sipërfaqe 50m2 dhe me tipologji 1+1. Është i organizuar në një dhomë gjumi, sallon+kuzhinë, tualet dhe ballkon. Ndodhet në katin e 5 të një pallati ekzistues. Apartamenti shitet i mobiluar. Zona në të cilën ndodhet apartamenti i krijon të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë sa më komode.
Cmimi i shitjes 35000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401, Albania
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting