Apartament ne shitje

 • 59.000€
, Rruga Sadik Petrela, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament ne shitje

, Rruga Sadik Petrela, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 59.000€

Details

 • Price: 59.000€
 • Size: 60 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0692031216

Description

Apartament në shitje-Tiranë
Apartamenti ndodhet në Rrugën Sadik Petrela dhe disponon një sipërfaqe totale prej 60m2. Është i organizuar në një dhomë gjumi, sallon+kuzhinë dhe një tualet. Apartamenti ndodhet në një godine në ndërtim e sipër. Zona në të cilën ndodhet apartamenti i krijon të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë sa më komode.
Cmimi i shitjes 59000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Rruga Sadik Petrela, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting