Apartament ne shitje

 • 105.000€
, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Shkozë, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament ne shitje

, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Shkozë, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 105.000€

Details

 • Price: 105.000€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0692031216

Features

Description

Apartament në shitje-Tiranë
Apartamenti ndodhet në zonën e Fushës së Ali Demit dhe posedon një sipërfaqe totale prej 100m2. Apartamenti është i organizuar në 3 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë dhe 1 tualet. Ndodhet në katin e 2 të një pallati ekzistues. Zona në të cilën ndodhet apartamenti i plotëson të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë sa më komode.
Cmimi i shitjes 105000 Euro.
Për më shumë informacon ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Shkozë, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting