Apartament ne shitje

 • 190.000€
, Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament ne shitje

, Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 190.000€

Details

 • Price: 190.000€
 • Size: 174 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0682055050

Description

Apartament në shitje-Tiranë
Apartamenti ndodhet në zonën e Nsharak me sipërfaqe 174m2. Është i organizuar në 2 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë dhe 2 tualete. Apartamenti ndodhet në katin e 5 të një pallati të ri me ashensor. Ka mundësi ndarje në 2 apartamente 1+1. Zona në te cilën ndodhet apartamenti është mjaft e kërkuar nga njerëzit.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting