Apartament ne shitje

 • 74.000€
, Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
shitje

Apartament ne shitje

, Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • 74.000€

Details

 • Price: 74.000€
 • Size: 117 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: 0697022706

Description

Apartament në shitje-Vlorë
Apartamenti ndodhet tek Stacioni i Trenit dhe posedon një sipërfaqe prej 117m2. Është i organizuar në 2 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë, dy tualete dhe 3 ballkone. Ndodhet në katin e 8 me ashensor. Apartamenti ka orientim Veri-Perëndim. Zona në të cilën ndodhet apartamenti është mjaft e kërkuar nga njerëzit.
Cmimi i shitjes 74000 Euro.
Për më shumë informacon ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting