Apartament ne shitje

 • 900€
, Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament ne shitje

, Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 900€

Details

 • Price: 900€
 • Size: 110 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0696060612

Description

Apartament në shitje tek Rruga “5 Maji”, Tiranë.
Ofrojmë apartament për shitje me sipërfaqe totale 110.24m2 ku 96.7m2 është sipërfaqja e brendshme e apartamentit dhe 13.54m2 është sipërfaqja e përbashkët. Apartamenti është i organizuar në 2 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë dhe tualet. Ndodhet në katin e 5 të një godine në ndërtim e sipër me ashensor. Zona në të cilën ndodhet godina i krijon të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë sa më komode.
Cmimi i shitjes 900 Euro/m2.
Për më shumë informacon ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting